W swojej ofercie posiadam najwięcej metod stylizacji rzęs w Brukseli. Ograniczyłam się do najlepszych jakościowo rodzajów używanych rzęs.


W ofercie:

·rzęsy jedwabne SILK DIAMOND – wysoce elastyczne, bardzo błyszczące, o granatowym odcieniu czerni .

·rzęsy z norek MINK PREMIUM –  delikatne i miękkie, charakteryzują się głęboką czernią i subtelnym połyskiem

·rzęsy z naturalnego włosia norki syberyjskiej VIP FUR LASHES -  naturalne ze 100% włosia norki syberyjskiej, najbardziej luksusowe rzęsy dostępne na rynku, bardzo lekkie i delikatne. Oko wystylizowane nimi jest wyraźne i naturalne jednocześnie.


Posiadam różnorodne :

·  profile/skręty : B, C, D, L, L+

·  grubości : 0,07mm;  0,1mm;  0,12mm;  0,15mm;  0,18mm;  0,20 mm

·  długości: 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm

·  kolory: czerń i brąz
 

Metody aplikacji:

·  1:1 – Najbardziej popularna z metod przedłużania rzęs. Polega na przyklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej. W odróżnieniu do innych metod, wszystkie typy rzęs są tu dozwolone. Efekt założenia rzęs metodą 1:1 zależny jest od długości, grubości oraz skrętu użytych do aplikacji rzęs. Możliwe efekty to: wydłużenie, pogrubienie, podkręcenie.

·  2:1 – Metoda 2:1 opiera się na przyklejeniu dwóch rzęs sztucznych do jednej rzęsy naturalnej, a zatem efektem tej metody jest podwójne zagęszczenie rzęs naturalnych. Stylizacja metodą 2:1 wskazana jest osobom o delikatnych, niezbyt gęstych rzęsach, które pragną uzyskać naturalny efekt, nie teatralny.

 

·  3:1 – Metoda 3:1, analogicznie jak w przypadku wyżej opisanych, polega na przyklejeniu trzech rzęs sztucznych do jednej naturalnej. Zabieg tą metodą pozwala osiągnąć potrójne zagęszczenie rzęs naturalnych. Aplikację 3:1 poleca się osobom o rzadkich rzęsach, preferującym efekt ,,wachlarza’’ rzęs. Efekt zdecydowanie bardziej teatralny niż przy metodzie 2:1.

 

·  2D, 3D, PUSH UP – Metody objętościowe pozwalające uzyskać efekt dwu i trójwymiarowości w stylizacji rzęs.  

·  METODA PIÓRKOWA – Metoda objętościowa wykonywana przy użyciu najbardziej luksusowych rzęs z naturalnego włosia norki syberyjskiej.  Pozwala na przedłużenie i zagęszczenie , bez obciążania rzęs naturalnych. Efekt metody piórkowej to zdecydowanie lekkie, delikatne, naturalnie wyglądające rzęsy.

 

·  HOLLYWOOD EFFECT – Metoda objętościowa ciesząca się niezwykłą popularnością. Pozwala na uzyskanie teatralnego efektu gęstych i długich rzęs bez obciążania rzęs naturalnych. Rzęsy używane do tej metody są cieńsze od rzęs naturalnych i jednakowo lekkie, a ponadto idealnie wyprofilowane do tworzenia tzw. wachlarzy.

 

·  ULTRA LIGHT EFFECT – Metoda objętościowa pozwalająca na uzyskanie zagęszczenia, wydłużenia i podkręcenia, bez obciążania rzęs naturalnych. Super lekki efekt, delikatniejszy od Hollywood Effect. Metoda Ultra Light preferowana jest przez panie o bardzo delikatnych, cienkich i rzadkich rzęsach naturalnych.

 

·  EXTREME LASHES EFFECT  - Metoda objętościowa pozwalająca na uzyskanie spektakularnego, teatralnego efektu. Rzęsy są maksymalnie zagęszczone, pogrubione, podkreślone, zniewalające! Metoda polecana szczególnie paniom o mocnych rzęsach naturalnych. Efekt porównywalny do rzęs Hollywood.

 

·  RUSSIAN VOLUME – Nowość wśród metod objętościowych. Pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu, maksymalnej objętości rzęs. Najbardziej porządane rzęsy!

 

·  HD – Rzęsy dające efekt ekstremalnie grubych, podkręconych, magicznych.  Wykonując rzęsy metodą HD mamy większe możliwości, gdyż nie jesteśmy ograniczeni ilością rzęs naturalnych, tak jak w przypadku innych metod. Rzęsy po przedłużeniu są zjawiskowe, spektakularne, uzyskujemy najintensywniejszy efekt, wprawiają w zachwyt najbardziej wymagające klientki.

 

·  BLINK & GO – To propozycja przede wszystkim dla kobiet ceniących swój czas niechętnych do spędzenia kilku godzin na zabiegu klasycznego przedłużania i zagęszczania rzęs; dla kobiet dynamicznych i potrzebujących natychmiastowego efektu; dla kobiet pragnących innego wizerunku przy każdej okazji – idealne rozwiązanie na takie imprezy jak ślub, studniówka, sylwester, czy sesja zdjęciowa.   Metoda Blink & Go i pozwala cieszyć się przedłużonymi i zagęszczonymi rzęsami przez 2-3 tygodnie. Ponieważ podczas aplikacji rzęs nie separuje się, po upływie tego czasu rzęsy należy bezwzględnie usunąć, by nie doszło do uszkodzenia rzęs naturalnych. Wyjątkowym plusem tej techniki jest czas aplikacji  - cały zabieg trwa zaledwie 30 minut i wykonywany jest na otwartym oku. Inne nazwy tej metody to: Blink&Care, Blink&Express, Express Lashes, Quick Lashes.

 

·  STYLIZACJA RZĘS DOLNYCH – Zabieg przedłużania rzęs dolnych jest tematem kontrowersyjnym i niektóre, nawet wiodące marki, nie praktykują go. Usługa ta wykonywana jest na otwartym oku, należy do metod błyskawicznych – cały zabieg trwa maksymalnie 30 minut.


Każdą z metod możemy uzyskać określony rodzaj stylizacji oka:

· kocie oko

· casual eye

· otwarte oko

 

 Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia…